ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

29.11.05

ITIL Forun 2006

Na níže uvedené adrese uvádím informaci o připravované konferenci "ITIL Forum 2006", včetně svého hodnocení programu. Konferenci připravuje IIR.
Chtělo by se zvolat "Konečně!". Všechno nasvědčuje tomu, že se na tomto setkání ITIL stane skutečně předmětem věcného, hlubšího odborného jednání. Základem mého optimismu je zvolený přístup většiny přednášek, vyznačující se orientací na praktické postupy, přínosy, rizika a návratnost na úrovni jednotlivých procesů ITIL. Zařazení problematiky středních podniků a státní správy může být rovněž dokladem seriozního a věcného přístupu. Jsem rád, že se přední firmy aktivní v oblasti implementace ITIL odhodlaly poodhalit něco více ze svého know-how a pochlubí se svými konkrétními zkušenostmi.
Sestava přednášejících, zástupců renomovaných firem a odborníků na ITIL i celkový scénář konference, představují pro účastníky šanci získat podstatně hlubší informace o ITIL než kdykoliv předtím a to nejen o praktických přínosech, ale i o zdrojích možného rizika, spojeného s neodborným řízením projektů implementace ITIL.
Více na adrese:

www.akamonitor.cz/itil2006.htm