ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

26.8.05

ITIM 2005 – Virtually Anything is Possible

ITIM 2005
Nemyslím, že by bylo mnoho těch, kdo se mohou vypravit v říjnu na konferenci do Orlanda. Věřím naopak, že bude hodně těch, koho zajímá o čem se tam bude jednat a kdo bude přednášet.
Doporučuji proto prohlédnout webovou stránku konference, případně pročíst několik textů nabízených na adrese:
http://www.thinkhdi.com/ITIM2005/whitePapers.aspx
Co se o konferenci píše ve zkratce?
"ITIM 2005 – Virtually Anything is Possible will address all aspects of managing, integrating and maximizing the performance of corporate IT assets. Six comprehensive conference tracks include Emerging Technologies; IT Leadership; Network Optimization and Performance; Infrastructure Management Technology Innovation; Security, Governance and Compliance and IT Service Management. Additionally, ten pre-conference workshops will be offered, including ITIL training and certification. "

A kdyby se mezi návštěvníky tohoto weblogu našel někdo, komu se poštěstí akce se zúčastnit, bude fajn, pokud se s námi o poznatky a zážitky podělí - třeba přes tutu stránku.
www.itim2005.com