ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

28.8.07

ITIL without long implementation cycles or complex transition

Na nějaký čas jsem se na stránce tohoto weblogu odmlčel. Byl jsem zaneprázdněn přípravou přednášek na téma Moderní informační management. Za trpělivost se vám odměňuji upoutávkou na webcast, věnovaný racionálnímu přístupu k implementaci ITIL. Žívé vysílání se uskuteční teprve 6. září 2007, takže reálný obsah bude i pro mne možná překvapením. Podle anotací by mělo jít o velmi zajímavou přednášku.
Uvádím abstrakt webcastu v originále:
"Don't miss this opportunity to learn how you can use ITIL?? Service Support processes to align your service desk and achieve IT service management and governance without long implementation cycles or complex transition. Attend this Webcast to learn what pitfalls to avoid with cumbersome solutions and tips on how to get your IT service management foundation started and running live in a short period of time. "
Název webcastu je:"Don't let ITIL scare you! Learn how to use ITIL to build your ITSM and Governance processes Podcast".
Adresa pro přihlášení:
http://go.techtarget.com/r/2067969/4794700 .