ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

1.2.06

Start příprav na ustavení české pobočky itSMFJedna dobrá zpráva pro všechy, kdo se nemohli zúčastnit jednání Konference ITIL Forum 2006. Na konferenci zazněla informace o přípravných pracích, které by měly vést k založení lokální pobočky "itSMF" ( The IT Service Management Forum). Přípravný výbor ještě čeká velký kopec práce a jednání na nejrůznějších úrovních a v nejrůznějších místech, takže musíme být trpěliví. Podle přednesené zprávy se má česká pobočka itSMF stát sdružením odborníků v předmětné oblasti, měla by podporovat aktivní sdílení znalostí v rámci členské základny, pořádat diskusní fóra a odborné semináře. Přípravný výbor přirozeně vychází z koncepce nadnárodní organizace, která již působí v několika desítkách zemí na celém světě. Představu si můžete udělat podle obsahu dále uvedené webové stránky.
Budu se snažit postup příprav na ustavení české pobočky sledovat a v rámci možností podávat na stránkách tohoto weblogu aktuální informace.
Adresa webové stránky itSMF: http://www.itsmf.com.