ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

20.2.06

MSF Sample Project Lifecycle Deliverables

Jak jsem již uvedl v předchozích zprávách, snažím se upřesnit svúj pohledu na Microsoft Operations Framework. V této souvislosti se seznamuji i s přístupem označovaným jako Microsoft Solutions Framework. Důvodem je silná vazba mezi oběma metodikami. Pokud Vás zajímá hlubší pohled na Microsoft Solutions Framework, můžete využít možnost ke stažení souboru obsahujícího bohatou paletu šablon. Šablony se vztahují k verzi MSF 3.0. Jejich prohlídka poví mnohem více o filosofii MSF než obecný výklad metodiky. Na níže uvedené adrese najdete moji webovou stránku s úplným přehledem toho, co cca 4 MB soubor obsahuje. Tamtéž je adresa, odkud lze šablony získat. Sada šablon je uvedena těmito slovy:
"Download sample project lifecycle deliverables that work with the Microsoft Solutions Framework (MSF) lifecycle version 3.0. These sample templates help MSF practioners by providing project lifecycle deliverables."
Stránku se seznamem šablon a s URL zdroje najdete na adrese:
www.akamonitor.cz/msfsablony.htm