ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

29.1.06

ATLAS - IT management best practices


Součástí portálu PinkElephent je rozsáhlá databáze znalostí z oblasti IT managementu nazvaná ATLAS. Bezplatně lze nahlédnout pouze do nejvyšších úrovní ATLASU. Čas od času je však nabízena on-line demonstrace obsahu a prostředí ATLASU. Z níže uvedené adresy se můžete doklikat k formuláři pro registraci na konkrétní hodinovou přednášku. Nejbližší prezentace ATLASu se koná 1. února. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte údaje potřebné pro přístup na on-line přednášku. Pro zájemce z USA a z Kanady je nabízeno telefonické spojení, které umožní přímou komunikaci s přednášejícím během demonstrace.
Na stránkách PinkElephentu je ATLAS charakterizován takto:
"ATLAS is a secure, web hosted knowledge management environment containing Pink’s highly valued IT management best practices, with direct access to Pink’s ITIL Experts. It enables organizations to implement and manage improvement projects for their IT service management processes efficiently and consistently. Contained in the ATLAS database are almost 1000 individual items of Pink Elephant intellectual property."
Adresa databáze ATLAS je:
http://www.pinkelephant.com/en-US/ATLAS/