ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

1.10.05

ITIL v SR. Odborný seminář. 6. října

Rád bych ještě jednou připomenul datum 6.října 2005 a místo hotel Duklad Bratislava.Na adrese:
http://www.itsm.sk/sk/00_news/20050615-01.htm
se dozvíte poslední aktuální informace o semináři věnovaném "ITIL v SR". Posláním semináře je - cituji:"zmapovať stav používania prístupu ITIL v oblasti riadenia IT služieb v SR, poukázať na najnovšie vývojové trendy v oblasti, ale aj predstaviť možnosti tohto prístupu odbornej verejnosti."
Seznámil jsem se blíže s pečlivě připravenou organizací semináře a zjistil jsem, že seminář začne v 9 hodin a každá přednáška bude trvat 25 minut + 5 minut diskuse. Pro společný diskuzní blok je vyhrazeno místo na konci semináře.
K pojetí akce mi bylo dnes znovu sděleno, že:
"...seminar bude prezentovany ako akcia, ktora je niekde medzi seminarom a konferenciou so snahou vybrat si pozitivne z oboch typov podujati s ambiciou stat sa pravidelnou konferenciou. Na uvod budem prezentovat vysledky prieskumu ITIL v SR, ktory sme iniciovali a ktory uz je ukonceny
(vid www.tns-global.sk tlacove spravy).
Tempo by sa malo s casom zvysovat, t.z. po uvode do ITILu a teorii implementacie naberieme spad praktickou ukazkou kol. Hospesa a poobede Jiriho Skaly a p. Holbika."
Počet přihlášených účastníků slibuje na jedné straně soustředění dostatečného počtu lidí se zájmem o ITIL a na druhé straně stále ještě šanci každého účastníka dostat se ke slovu se svými otázkami a připomínkami. Vše nasvědčuje tomu, že půjde o akci, která - podle očekávání - položí nový základ rozvoji ITIL v SR.