ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

29.7.05

Visio 2003 - nástroj řízení změn infrastruktury IT

Před 3 léty jsem zřídil malý portálek věnovaný produktu MS Visio a jeho využiti. Přesto, že jsem se mu delší čas nevěnoval, neustále rostla jeho návštěvnost. Rozhodl jsem se zřídit weblog, který jsem nazval VISIO MONITOR. Je orientován přednostně na verzi VISIO 2003. Postupně v něm publikuji stručně komentované odkazy na zdroje týkající se tématu.
Předpokládám, že by návštěvníky weblogu věnovaného ITIL / ITSM mohl zajímat odkaz na "Product Video Tour" věnované ukázce použití Visio 2003 jako nástroje řízení změn IT infrastruktuiry. Ukázka je nazvána: "Managing Changes to IT infrastructure". Jde o zhruba 4 minutovou dynamickou ukázku. Soubor s ukázkou si můžete stáhnout a v klidi prohlédnout na př. pomocí WMP 10 na svém počítači.
Adresa nového weblogu věnovaného VISIO 2003 je:
http://www.akamonitor.cz/visio-monitor.htm