ITIL - ITSM - COBIT

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "IT Service Managementu" - ITSM, jmenovitě "Information Technology Infrastructure Library" - ITILu a COBITu. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

8.10.04

ITIL Implementation Road Map

Chystáte se do Prahy na listopadovou konferenci "IT Service & Support"? Nebo se jen zajímáte o to co je ITIL a k čemu by Vám mohla posloužit? V obou případech může být zajímavé porovnat si program připravený firmou "top vision" pro pražské setkání s programem konference na totéž téma, pořádané firmou Pink Elephant. Nepředpokládám, že by konferenci v USA zaplavili účastníci z ČR, webovou adresu s pozvánkou ke stažení uvádím proto, že její obsah je velmi zajímavý. O firmě Pink Elephant, která je v oblasti ITIL ve světě jednou z nejznámějších, se píše:

"Pink Elephant is globally accredited to provide ITIL education for the certification program. The organization is accredited by the Examination Institute for Information Science (EXIN) and the Information Systems Examination Board (ISEB)."

Lze proto předpokládat, že konference, kterou odborníci firmy Pink Elephant připravili, může leccos napovědět k aktuálním tématům implementace ITIL. Název konference v USA sám napovídá, o co jde:

ITIL Implementation Road Map

Odkaz na text pozvánky na pražskou konferenci jsem již uvedl v předchozí zprávě. Text pozvánky na konferenci Pink Elephant ve formátu pdf snadno stáhnete z této webové adresy.

Věřím, že porovnání programů obou konferencí může být dobrou součástí přípravy na odborné setkání v Praze.

aka - 8. října 2004